אלפון מורחב

הנהלה

ד"ר אילנה לח
יו"ר יה"ת
[email protected] 052-8600132
אפרת ורדי
סגנית יו"ר
[email protected] 052-4771268
יפית אלשלם מקלר
סגנית יו"ר
[email protected] 050-6578255
יפה אדרי מור
פסיכודרמה
[email protected] 050-5203047
יפית איתן
ביבליותרפיה
[email protected] 050-7919172
ורד שמחון
מוסיקה
[email protected] 052-8331132
דניאלה זילבר
אמנות חזותית
[email protected] 054-4499515
רונית ירושלמי
סגנית ראשת חטיבת האמנות החזותית
[email protected] 054-5936660
סיון יהושע
סגנית ראשת חטיבת האמנות החזותית
[email protected] 052-3732296
ד"ר הילדה ונגרובר
תנועה ומחול
[email protected] 050-6906264
רונן מאירוביץ
תנועה ומחול
[email protected] 054-5300724
טובי גולד
דרמה
[email protected] 050-7365971
אמאני מוסא
דרמה
[email protected] 054-4930711


ראשי ועדת רישום וקבלה
ענת אילון
חטיבת האמנות החזותית
[email protected] 054-7903352
ד"ר גל אברמובסקי
חטיבת האמנות החזותית
[email protected] 054-4749606
לבנת שוורץ
חטיבת האמנות החזותית
[email protected] 054-8186558
טליה בורנשטיין
חטיבת תנועה ומחול
[email protected] 050-6302575
מרגלית אלדר
נשיא חטיבת תנועה ומחול
[email protected]il.com 050-5957276
יפה אדרי מור
חטיבת הפסיכודרמה
[email protected] 050-5203047
אורנית חורש
חטיבת הדרמה ויו"ר ועדות רישום ומעבר
[email protected] 052-4602015
ד"ר יפית איתן
חטיבת ביבליותרפיה
[email protected] 050-7919172
רבקה פלזנשטיין
חטיבת המוסיקה
[email protected] 050-6735456


וועדת האתיקה
נועה רבס שנהב
יו"ר ועדת האתיקה
[email protected] 050-5964140
גלילה אורן
חברת ועדת האתיקה
[email protected] 054-7276121
יעלה שקד
חברת ועדת האתיקה
[email protected] 052-2257597
שרוליק (ישראל) גרופר
חבר ועדת האתיקה
[email protected] 054-4669977
גלית שחם
חברת ועדת האתיקה
[email protected] 052-2577035
דליה זילברטל
חברת ועדת האתיקה
[email protected] 054-4990938


ועדת חריגים
מיה גרונר שמאי
חברת ועדת חריגים
[email protected] 054-6423984
פזית אילן ברקוביץ
חברת ועדת חריגים
[email protected] 052-8545011
גליה ביטון
חברת ועדת חריגים
[email protected] 052-3326956


ועדת ביקורת
חנה שרברין
חברת ועדת הביקורת
[email protected] 052-8399805
אסנת מרום
חברת ועדת הביקורת
[email protected] 052-4487651


ועדה להוקרה והנצחה
תמר חזות
יו"ר ועדת הוקרה והנצחה
[email protected] 052-8228515
ורד שמחון
חברת ועדת הוקרה והנצחה
[email protected] 052-8331132


ועדה בנושא בריאות הנפש וקופות החולים
ד"ר יפית איתן
חברת הועדה בנושא בריאות הנפש וקופות החולים
[email protected] 050-7919172
דניאלה פינקל
חברת הועדה בנושא בריאות הנפש וקופות החולים
[email protected] 050-7405281
רוית שורץ
חברת הועדה בנושא בריאות הנפש וקופות החולים
[email protected] 054-6495001
מיכל יקיר
חברת הועדה בנושא בריאות הנפש וקופות החולים
[email protected] 054-6368550


הועדה האקדמית- אקדמיה"ת
פרופ' דפנה רגב
חברת הועדה האקדמית המלווה
[email protected] 052-6364163
ד"ר ענת הלר
חברת הועדה האקדמית המלווה
[email protected] 050-7438192
ד"ר עפרה קמר
חברת הועדה האקדמית המלווה
of[email protected] 054-7279744
ד"ר שרית בן זקן
חברת הועדה האקדמית המלווה
[email protected] 054-2490320
נעמי ויץ
חברת הועדה האקדמית המלווה
[email protected] 050-6936993
ד"ר נחמה יהודה
חברת הועדה האקדמית המלווה
[email protected] 054-7373036
ד"ר גיאנא חליפה
חברת הועדה האקדמית המלווה
[email protected] 054-7470813
ד"ר מרקמן סימנס דפנה
חברת הועדה האקדמית המלווה
[email protected] 052-3227099
ד"ר אורית סוניה ויסמן
חברת הועדה האקדמית המלווה
[email protected] 054-4294478
ד"ר יפעת שלם צפרי
חברת הועדה האקדמית המלווה
[email protected] 054-6845624


ועדת החברה הערבית
מימונה היבי
יו"ר ועדת החברה העברית
[email protected] 054-9233088
ניהאל מדחת נגמי
יו"ר ועדת החברה הערבית
[email protected]


ועדת תעסוקה
מיטל בן גיגי
יו"ר ועדת התעסוקה
[email protected] 054-5462745
אור שלו
חברת ועדת התעסוקה
[email protected] 052-4755137
איתן גילור מילר
חבר ועדת התעסוקה
[email protected] 054-2471098
תמי רוסו לייזרוביץ'
חברת ועדת התעסוקה
[email protected] 052-5659925
יפית אלשלם
sחברת ועדת התעסוקה
[email protected] 050-6578255
מיטל רוט
חברת ועדת התעסוקה
[email protected] 054-2405256


ועדת הגיל השלישי
כרמית עזרא ארד
יו"ר ועדת הגיל השלישי
[email protected] 054-4409322
איריס גרוס כהן
sחברת ועדת הגיל השלישי
[email protected] 050-7056280
ד"ר דברת הראל
חברת ועדת הגיל השלישי
[email protected] 054-6609627
דליה וייסבורד
חברת ועדת הגיל השלישי
[email protected] 054-7943871
אמאני מוסא
חברת ועדת הגיל השלישי
[email protected] 050-9642225
מיכל בוגין
חברת ועדת הגיל השלישי
[email protected] 054-4992066
ד"ר מרים דרוקס
חברת ועדת הגיל השלישי
ג[email protected] 052-8352370
ציונה פרנקל
חברת ועדת הגיל השלישי
[email protected] 052-2227214
ד"ר שושי קיסרי
חברת ועדת הגיל השלישי
[email protected] 052-4844023


רכזי תחום
מירב ריידס אהרוני
ועדת ההתנדבות
[email protected] 050-7572241
ד"ר טלי גוטפריד
רכזת תחום אוטיזם ונציגת יה"ת באיגוד האירופאי לטיפול במוסיקה
[email protected] 052-2952438
ד"ר מיקי ירום
sרכזת יום עיון מרכזי של יה"ת
[email protected] 052-3432478
ענת יריב
נציגת יה"ת באיגוד האירופאי לטיפול בתנועה ומחול
[email protected] 052-3825352
ד"ר אופירה הוניג
נציגת יה"ת באיגוד הבינלאומי לטיפול באמנות
[email protected] 052-4454050
רינת פניגר שאל
נציגת יה"ת לדרמה תרפיה בפורומים בינלאומיים
[email protected] 052-6060228
ד"ר דוב בלום יזדי
נציג יה"ת לדרמה תרפיה בפורומים בינלאומיים
[email protected] 052-6060228
ליאת גפן שגיב
יו"ר ועדת הסטודנטים
[email protected] 054-4973248