ד"ר ויסמן אורית סוניה

טיפול באמצעות תנועה ומחול
דרמה ומשחק
ירושלים, עין כרם
054-4294478
אזור הטיפול:
ירושלים
שפת הטיפול:
עברית, אנגלית, פורטוגזית, צרפתית
מגדר:
אישה
מעמד ביה"ת:
מדריך
מספר מדריך:
474
מעניק הדרכות מוזלות
תחום התמחות 1:
תנועה ומחול
תחום התמחות 2:
דרמה ומשחק
מדריכה מוסמכת, ניסיון רב בהדרכה ובהדרכה על הדרכה של מטפלים באמנויות השונות. מרצה בכירה ומדריכה בעלת ניסיון עבודה עם אוכלוסיות שונות. שילוב גישה סימבולית - יונגיאנית בעבודה הטיפולית. מציעה הדרכות קבוצתיות ופרטניות. מציעה מספר מוגבל של הדרכות במחיר מוזל. דוברת עברית, אנגלית צרפתית ופורטוגזית.

ד"ר אורית סוניה ויסמן, מטפלת בתנועה ומחול, אנליטיקאית יונגיאנית ובלשנית. עומדת בראש התוכנית לתואר שני בטיפול בתנועה ומחול במכללה לחינוך ע"ש דויד ילין מאז 2005. עמדה בראש חטיבת הטיפול בתנועה ומחול ב י.ה.ת. בעלת ניסיון רב בעבודה עם אוכלוסיות שונות. מדריכה מטפלים באמנויות השונות, אשר משולבים בעבודה במסגרות טיפוליות מגוונות, כולל הדרכה על הדרכה. חברה במכון הישראלי לפסיכולוגיה יונגיאנית, ירושלים. חוקרת את הממשק שבין המילה לתנועה הגופנית בסיטואציות של קונפליקט. בשנת 2010 פורסם ספרה בנושא חקר מקרי אי התאמה בין שפה ורבלית ולא ורבליים בסיטואציות של קונפליקט, בהוצאת ג'ון בנג'מינז. חוקרת ומרצה על המשמעות הגלומה במקרי אי התאמה בשיח ובטיפול בכנסים שונים בארץ ובעולם. בעלת קליניקה פרטית, מטפלת ומדריכה בדוד ילין ובעין כרם, ירושלים.

תוצרים שלי שאשמח שתכירו

http://meyda.education.gov.il/files/YeledNoarBesikun/nitukshiluv20.pdf

הקישור הנ"ל הוא למאמר חדש על טיפול בתנועה ומחול עם ילדים בסיכון בכתב העת: מניתוק לשילוב.

שמו: תנועה ומחול כגשר לריפוי: טיפול בתנועה ומחול עם אוכלוסיית ילדים ונוער בסיכון. בעמוד 235.

-

 הקישור הבא הוא למאמר שכתבתי ב 2014, על תופעת אי ההתאמה בין שפה ובין גוף והופעתה בתיאוריות ההתפתחויות ובשדה הטיפול בתנועה ומחול: כתב העת הוא: body movement and dance in psychotherapy

https://www.tandfonline.com/doi/abs/10.1080/17432979.2014.947324