אנג'ל לילך

טיפול באמצעות אמנות חזותית
פסיכותרפיה יונגיאנית, EMDR
אמירים, הכרמים
054-5396626
0545396626
0545396626
אזור הטיפול:
צפון
שפת הטיפול:
עברית
מגדר:
אישה
מעמד ביה"ת:
מדריך
מספר מדריך:
2605

קליניקה במרכז- בקריית אונו וקליניקה בצפון- ביישוב אמירים שבגליל

מטפלת באמנות חזותית ופסיכותרפיסטית בעלת ניסיון של 18 שנה, מדריכה מטפלות. דוקטורנטית ללימודי מגדר ומרצה בבר אילן בתכנית ללימודי טיפול באמצעות אמנויות. 

מטפלת בילדים ובנשים, מומחית בטיפול בילדים הסובלים מקשיים רגשיים ומחרדות ובנשים שחוו טראומה ואבדן. 

אני משלבת בטיפולים בין טיפול דינאמי לטיפול ממוקד, בין חכמת הבודהיזם כדרך מאוזנת לחיים בריאים, ניתוח חלומות לחיים מודעים ומאושרים, ושיטת EMDR לשינוי תבניות חשיבה וטיפול בטראומות.

בהדרכה למטפלות באמנות חשוב לי להדריך את המטפלות על עבודתן השוטפת וגם על ה-well being שלהן. כנשים מטפלות פעמים רבות אנחנו מכילות יותר ממה שבאמת מתאים לנו, דבר שאינו מועיל למטופלינו, ועל כן העבודה בהדרכה היא על מקומה של המטפלת במערכת שבה היא עובדת, על גיבוש הזהות המקצועית שלה ועל התהליכים שהמטפלת עוברת מול המטופלים שלה, כל זאת בנוסף להדרכה ולהכוונה לגבי כל מטופל.

יש לי ניסיון רב בעבודה עם ילדים ועם הורים במגוון מוסדות, ומטרתי העיקרית בהדרכה היא להראות תימות החוזרות בטיפולים, לקשר את המצב של המטופל לקורה בסביבתו, לעבוד באופן מערכתי למען קידום הטיפול, וללמוד לזהות הזדהויות והשלכות של המטפלת. בתהליך של העלאת המודעות, אני נותנת בידי המטפלות כלים שבהם הן תוכלנה להשתמש בהמשך.